Karty do gry Euro 2012 do zabawy nie tylko dla dzieci

Opublikowane przez gru 1, 2011 w Gadżety na Euro | 0 komentarzy

Karty do gry Euro 2012 do zabawy nie tylko dla dzieci

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które w nadchodzącym 2012 roku organizować będą wspólnie Polska i Ukraina, to świetna i niepowtarzalna okazja zaprezentowania naszego kraju na forum europejskim i międzynarodowym. Dzięki Euro 2012 zyskujemy szansę na ukazanie Polski jako miejsca, gdzie dostępnych jest wiele atrakcji turystycznych, kulturowych, czy rozrywkowych.

Ponadto branże hotelarskie, restauracyjno – gastronomiczne, rozrywkowe, czy transportowe widzą w organizacji mistrzostw duży potencjał na zarobienie sporych pieniędzy. Szansę zgromadzenia dużych środków finansowych widzą także sklepy, które planują handlować licencjonowanymi gadżetami z logo UEFA Euro 2012. By móc w sposób zgodny z prawem handlować towarami z grafikami mistrzostw, konieczne jest uzyskanie licencji od UEFA. W tym przypadku trzeba liczyć się z wydatkiem, który waha się od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów złotych. Wysokie kwoty nikogo nie zrażają, zwłaszcza jeśli każdy liczy na duży zysk.

Już teraz dostępne w sprzedaży są gadżety z logo UEFA Euro 2012, a wśród nich koszulki, bluzy, czapki, szaliki oraz krawaty. Z myślą o młodszych kibicach footballu stworzono serię artykułów szkolnych sygnowanych logo Euro 2012, a wśród nich: zeszyty, piórniki, ołówki i długopisy, a także torby oraz plecaki.

Gadżetem, który z pewnością posłuży nam przez długi czas i dostarczy nam wielu rozrywek oraz emocji są licencjonowane karty do gry Euro 2012. Produkt ten dostępny jest w sprzedaży w czterech wersjach. Jedna z nich przeznaczona jest dla młodszych kibiców. Jest to lubiany zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców Czarny Piotruś. Karty są wykonane starannie z wytrzymałego materiału, który zapewni nam długotrwałe cieszenie się rozgrywką zarówno w Czarnego Piotrusia, jak i memo. Karty przedstawiają grafiki związane z mistrzostwami, m.in.: logo Euro 2012, puchar, stadiony oraz z maskotki Euro 2012 Slavek i Slavko. Dla dorosłych dostępne są karty do gry Euro 2012 w brydża, podwójnego brydża i pokera. Karty zawierają na rewersie oficjalne logo mistrzostw. Wszystkie dostępne w sprzedaży karty do gry są starannie zapakowane w eleganckie, ozdobne, tekturowe pudełko.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>